אמנות אסיאתית

יבשת אסיה היא מקור בלתי נדלה לאמנות ולחפצי נוי זה מכבר 7000 שנה. אמנים ואומנים משלל המדינות והתרבויות של סין, יפן, קוריאה, טיבט והודו יצרו כלי קרמיקה, ציורים, הדפסים, פסלים, טקסטילים, כלי ברזל וריהוט.
על אף הבידוד הגאוגרפי והפוליטי, התפתחו בין מדינות אסיה השונות יחסי גומלין וזיקה הדדיים, והדבר בולט במיוחד בתחום האמנות, שם נוצר נוף עשיר ומרהיב של היסטוריה ושפה אסתטית משותפת. סין ראויה לציון במיוחד בהקשר זה, היא הובילה בחדשנות טכנולוגית את תחום האומניות הפלסטיות במשך מאות רבות, הרבה לפני שהדבר הפך לפופולרי בארצות אירופה. מספר לא מבוטל של יצירות אסיאתיות מופלאות שרדו והן ההתמחות המועדפת על אספנים רבים שמעריכים מוטיבים נטורליסטיים ועיצוב פשוט ומינימליסטי.
אספני אמנות אסיאתית הם קהילה צומחת ומתפתחת והמרסייט שמחה לעודד ולפתח את תחום האספנות הזה במשך כבר יותר מעשור. הכרותנו הנרחבת עם השוק האסיאתי ותנודותיו התכופות היא מיתרונותיה הבולטים של המרסייט המאפשרים לאספני אמנות אסיאתית להשביח את אוספיהם בקונסיגנציה.

מעוניינים למכור פריט אמנות שברשותכם?

מלאו את הטופס לפניכם ונחזור אליכם עם הערכה מקצועית

קל למכור באמצעות המרסייט. יהא הפריט היקר לליבכם אשר יהא, אנו יכולים לספק לכם ייעוץ מומחים והערכה מקצועית שיסייעו לכם במכירתו. את הערכות ניתן לבצע "מרחוק" באמצעות שליחת צילומים לחלופין, מומחי המרסייט יכולים להגיע עד אליכם. המרסייט עורכת מכירות מקוונת וחיות במהלך השנה כולה, והדבר המאפשר למוכרים מימוש כספי מיידי כנגד שווי הפריטים אותם הם מעוניינים למכור. באמצעות מכירות ממוקדות מטרה המושכות אליהן קונים נלהבים ויודעי דבר, משיגה המרסייט מחירים תחרותיים עבור מוכריה. הניסיון והמוניטין של המרסייט יוסיפו ערך אמיתי לקונסיגנציה שלכם.