יודאיקה וכלי כסף

רב גוני, שימושי ובעל ערך, כסף הוא חומר הגלם המושלם לכלי הגשה, חפצני נוי מרהיבים, פריטים בעלי חשיבות דתית ומזכרות. לכסף איכות מודרנית ואל זמנית בו בעת והוא משרה יוקרה ולכל חפץ אותו הוא מעטר.

כל מדינה ותקופה בעלת מורשת נפרדת של צורפות בכסף. בולטים ונחשקים ביותר הם כלי כסף בשילוב אמייל רוסיים מבית פאברז'ה, כמוהם גם פריטים מבתי מלאכה צרפתיים, אוסטריים ובריטים.
יודאיקה בפרט היא תחום שעיסוקו בחפצים טקסיים ותשמישי קדושה וניתן לראות בו שילוב נהדר של מסורות מלאכת הצורפות האירופאית ואלה היחודיות לקהילות היהודיות בכל מדינה ומדינה בתפוצות.
אספנות יודאיקה עתיקה היא תחום פופלארי ביותר, בעיקר מכוון שהשוק מצומצם ומצתמתם כל הזמן. ערכם של חצפי יודאיקה נקבע לא רק מחומר הגלם ממנו הם עשויים, אלא אף מגילם, מצבם והקשרן ההיסוטורי והתרבותי הרחב יותר.

המרסייט ידועה כאחת מבתי המכירות המובילים בתחום ממכר היודאיקה. תחת שמה הקודם "גלריה בן עמי" היא ערכה את המכירת היודאיקה הראשונה בארץ עוד בשנת 1984. אוספים בולטים שכיכבו במכירותנו כוללים עיזבון ויקטור דויטש ואוסף משפחת לוצאטו ואחרים.

מעוניינים למכור פריט אמנות שברשותכם?

מלאו את הטופס לפניכם ונחזור אליכם עם הערכה מקצועית

קל למכור באמצעות המרסייט. יהא הפריט היקר לליבכם אשר יהא, אנו יכולים לספק לכם ייעוץ מומחים והערכה מקצועית שיסייעו לכם במכירתו. את הערכות ניתן לבצע "מרחוק" באמצעות שליחת צילומים לחלופין, מומחי המרסייט יכולים להגיע עד אליכם. המרסייט עורכת מכירות מקוונת וחיות במהלך השנה כולה, והדבר המאפשר למוכרים מימוש כספי מיידי כנגד שווי הפריטים אותם הם מעוניינים למכור. באמצעות מכירות ממוקדות מטרה המושכות אליהן קונים נלהבים ויודעי דבר, משיגה המרסייט מחירים תחרותיים עבור מוכריה. הניסיון והמוניטין של המרסייט יוסיפו ערך אמיתי לקונסיגנציה שלכם.