ציור בינלאומי

מזוהרן השופע של "המימוזות" של מואיז קיסלינג ועד לעומק האנושיות הרגשית בתחריטי רמברנדט, אמנות הציור מרוממת את הנפש האנושית, ומאפשרת לחוות את העולם הסובב ולהביעה חויה זו באמצעים חזותיים. תחום חובק עולם זה בכוחו לגלם ולהחיות תרבות, היסטוריה, זרמים אסתטיים וסיפורי חיים שלמים.
המחלקה לציור בין-לאומי בהמרסייט מטפלת באמנות מכל סוגי המדיום: ציורי שמן ועד צילום. למעריכים של המרסייט ידע ענף והערכה עמוקה לאומנות המוצעת במכירות הפומביות. ביכולתם להעריך היכן משתבצות היצירות בקנון העולמי, ומומחיותם גם מאפשרת להם להעריך את ערכן של היצירות בשוק התחרותי והמשתנה תדיר.
בין אם אתם אספנים ממולחים או ברשותכם יצירות ספורות שהתגלגלו לידכם בירושה הינם מוזמנים ליצור עימנו קשר, ולהתעניין באפשרות להעמיד את יצירת האמנות שברשותם למכירה פומבית.

מעוניינים למכור פריט אמנות שברשותכם?

מלאו את הטופס לפניכם ונחזור אליכם עם הערכה מקצועית

קל למכור באמצעות המרסייט. יהא הפריט היקר לליבכם אשר יהא, אנו יכולים לספק לכם ייעוץ מומחים והערכה מקצועית שיסייעו לכם במכירתו. את הערכות ניתן לבצע "מרחוק" באמצעות שליחת צילומים לחלופין, מומחי המרסייט יכולים להגיע עד אליכם. המרסייט עורכת מכירות מקוונת וחיות במהלך השנה כולה, והדבר המאפשר למוכרים מימוש כספי מיידי כנגד שווי הפריטים אותם הם מעוניינים למכור. באמצעות מכירות ממוקדות מטרה המושכות אליהן קונים נלהבים ויודעי דבר, משיגה המרסייט מחירים תחרותיים עבור מוכריה. הניסיון והמוניטין של המרסייט יוסיפו ערך אמיתי לקונסיגנציה שלכם.