תכשיטים ושעונים

תכשיטים שובבו לבב אנוש מאז מעולם. אופנתיים ונחשקים, הם שיקפו טעמים משתנים, סטטוס חברתי ונשאו חשיבות תרבותית. במשך מאות רבות התפתח תחום הצורפות, וממלאכת מחשבת והתעלה לאמנות של ממש. הוא כולל לרוב יצירה של תכשיטים וחפצי נוי זעירים מכסף וזהב בשילוב אבני חן ויהלומים אך גם שעוני יוקרה.
המרסייט ידועה בהתמחותה המיוחדת בתכשיטנות, לאורך השנים טיפלה בעזבונות תכשיטים מהמכובדים בארץ, בין היתר, אוסף לוצאטו, אוסף מוסקוביץ' ועזבונות מהאופוטרופוס הכללי של מדינת ישראל. יתר על כן, במכירות המרסייט כיכבו לא פעם מיטב אמני התכשיטים כגון: טיפאני, פאברז'ה, קרטייה, בולגרי ואחרים. הידע והניסיון של מעריכי המרסייט מאפשרים זיהוי נכון ומדויק של סגנון, תקופת תכשיטים וטיב האבנים, ללא צורך בפירוק התכשיטים.
זהו תחום פופולארי ומניב ביותר במכירות פומביות מכיוון שמעבר לערך האסטתי והפאר הגלומים בתכשיטים, הם יכולים להיות גם השקעה או פריטים לשימוש יומיומי.

מעוניינים למכור פריט אמנות שברשותכם?

מלאו את הטופס לפניכם ונחזור אליכם עם הערכה מקצועית

קל למכור באמצעות המרסייט. יהא הפריט היקר לליבכם אשר יהא, אנו יכולים לספק לכם ייעוץ מומחים והערכה מקצועית שיסייעו לכם במכירתו. את הערכות ניתן לבצע "מרחוק" באמצעות שליחת צילומים לחלופין, מומחי המרסייט יכולים להגיע עד אליכם. המרסייט עורכת מכירות מקוונת וחיות במהלך השנה כולה, והדבר המאפשר למוכרים מימוש כספי מיידי כנגד שווי הפריטים אותם הם מעוניינים למכור. באמצעות מכירות ממוקדות מטרה המושכות אליהן קונים נלהבים ויודעי דבר, משיגה המרסייט מחירים תחרותיים עבור מוכריה. הניסיון והמוניטין של המרסייט יוסיפו ערך אמיתי לקונסיגנציה שלכם.